معرفی وبلاگ
ماهان جاب سایتی جامع و رایگان برای ثبت مهارت برای کارجویان متخصص و نیازهای شغلی کارفرمایان در همه رسته های شغلی می باشد: ماهان جاب، تخصصت رو ثبت کن، متخصصت رو پیدا کن. با ماهان جاب هیچ کس بیکار نمی ماند.
دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1750
تعداد نوشته ها : 1
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
این روزها در سراسر دنیا ،همه امور از طریق اینترنت انجام می گیرد از پرداخت قبوض گرفته تا کاریابی، همه فقط با یک خط اینترنت امکان پذیراست. در واقع پایگاه های استخدام آنلاین ، جایگزین روش های سنتی استخدام شده اند .با توجه به این موضوع کشور ایران نیز چند سالی است که به این جرگه پیوسته و سایت های کاریابی به فعالیت در این زمینه پرداخته اند و فرصت های خوب شغلی را در اختیار جویندگان کار قرار می دهند.در مجموع این وبسایت ها هر روزه تعداد زیادی آگهی دعوت به همکاری همراه با اطلاعات تماس و یا لینک های ارتباط وجود دارد. 

تعدادی از این وبسایت ها امکان ثبت اطلاعات شغلی و مهارتی شما در اصلاح رزومه شما را نیز دارند که امکان خوبی در اختیار کارفرمایان قرار میدهد تا بتوانند براساس توانایی و سوابق شما با شما در تماس بگیرند و پیشنهادهای خود را ارائه کنند.

 در ادامه قصد داریم یکی از بهترین سایت های کاریابی ایران به نام ماهان جاب را به شما معرفی کنیم .


ماهان جاب سایتی جامع و رایگان برای ثبت تخصص کارجویان دارای افراد مهارت و همچنین نیازهای شغلی کارفرمایان در همه رسته های شغلی می باشد. همچنین سایت دارای بخشی برای ارائه اخبار استخدامی روز کشور شامل اخبار استخدامی شرکت های خصوصی تهران و شهرستان، اخبار سراسری و ویژه، اخبار استخدام بانک ها و همچنین سوالات آزمون های استخدامی روز می باشد.


 چرا باید در ماهان جاب ثبت نام کنیم؟

- طبقه بندی مشاغل: ویژگی منحصر بفردی که ماهان جاب را از سایر سایت های کاریابی متفاوت کرده است آن است که در ماهان جاب تقریبا تمام کارهای متعارف جامعه بصورت دسته بندی شده در قالب یک مجموعه دو سطحی لیست شده است(ببینید.) 

کاربر ابتدا می تواند رسته کلی شغلی خود را انتخاب کند که شامل مواردی مانند (🔸ساختمان 🔸خانه داری و آشپزی🔸صنعت🔸فناوری اطلاعات 🔸تعمیرات 🔸آموزش 🔸پزشکی🔸 و غیره ) می باشد. سپس در ذیل هر دسته می تواند عنوان تخصص خود را امتخاب کند. بعنوان مثال متخصص که دارای مهارت لوله کشی است می تواند در هنگام ثبت نام ابتدا دسته تأسیسات را از لیست انتخاب کند و سپس از لیست بازشده مهارت لوله کشی را انتخاب کند. وجود این امکان که با همکاری و مشورت با بیش از 1000 متخصص و ذی فن در رشته های مهارتی مختلف صورت گرفت سبب خواهد شد تا کارفرما به راحتی متخصص مورد نیاز خود را از لیست مجموعه مورد نظرش انتخاب کند

- امکان جستجو در فهرست متخصصین: از دیگر امکانات سایت ماهان جاب امکان جستجو در متخصصان ثبت نام کرده در هر رسته شغلی می باشد. در این مورد می توان از امکان جستجو و فیلتر براساس استان، شهرستان،بخش و منطقه و جنسیت و میزان تحصیلات نام برد. تمام این امکانات سبب می شود تا کارفرما به راحتی بتواند متخصص مورد نظر خود را براساس محل سکونت، جنسیت و تحصیلات و ... پیدا کند. که البته این امر در نهایت به نفع کارجو خواهد بود - امکان جستجو در نیازمندیهای شغلی کارفرمایان

امکان جالب دیگری که مدیران سایت ماهان جاب برای آن در نظر گرفته اند امکان رویت نیازهای شغلی ثبت شده توسط کافرمایان است. دسته بندی تعریف شده در اینجا نیز همانند کارجویان و بصورت دو سطحی است. همچنین گزینه های جستجو براساس استان، شهر و بخش کارفرما و همچنین رسته شغلی مورد نیاز در اینجا فراهم شده است.


- ثبت نام آسان و رایگان

باید عنوان کنیم که ثبت نام در سایت ماهان جاب بسیار بسیار آسان است. همانطور که در شکل زیر می بینید مراحل ثبت نام در 2 پنجره متوالی انجام خواهد شد. در پنجره اول تنها مشخصات سجلی کارجویان و برای کارفرمایان اطلاعات شرکت مانند آدرس، تلفن و کد ملی برای کارجویان و ایمیل برای کارفرمایان ثبت خواهد شد.

در پنجره بعد نیز مشخصات مهارت کارجویان و همچنین تخصص های مورد نیاز برای کارفرمایان ثبت خواهد شد. نکته مهم این است که هر کارجو و یا کارفرما می تواند چندین تخصص برای خود ثبت کند


-امکان رویت آگهی های استخدام بصورت اخبار

مورد جالب دیگری که در  سایت ماهان جاب در نظر گرفته شده امکان رویت آگهی های استخدام شرکت های خصوصی تهران و شهرستان، اخبار استخدام بانک ها و ادارات دولتی و همچنین سوالات آزمون استخدام بصورت متن خبری است

در ذیل لیست صفحات اصلی سایت درج شده است

صفحه اصلی سایت کاریابی ماهان جاب

صفحه جستجو در فرصت های شغلی ثبت شده توسط کارفرمایان

صفحه ثب نام کارجویان و کارفرمایان

صفحه اخبار استخدامی 

X